wi-01

Naše služby

Nabídka našich služeb je široká a zahrnuje veškeré činnosti v rámci "full-service" agentury.

testovani-webovych-reseni

Testování webových řešení

Společnost WI jako webový integrátor – nabízí služby, které jsou spojené se systémovým a akceptačním testováním webových řešení. Otestujeme Vaše webové stránky aniž by jste potřebovali jakékoliv programové vybavení, Know – how či Lidské zdroje.

Více informací

ecommerce

eCommerce

eCommerce, v obecném pojetí, zahrnuje mnoho prodejních činností, které využívají internet. Nejedná se zde pouze o samotný prodej, ale o komplexní proces činností, také zahrnuje vývoj ale i rozvoj řešení marketingu, dodání, platby a servisu. Zapojeny zde jsou...

Více informací

usability-center
Usability Center

Wi Usability Center je nově vytvořené středisko společnosti Wi, toto centrum je zaměřené zejména na poradenství a služby, které jsou spojené s použitelností, přístupností a ergonomií uživatelských rozhraní informačních systémů (tzv. Usability centrum). Wi díky němu může poskytovat služby v oblasti UX webových řešení

Více informací
webove-prezentace
Webové prezentace

Kromě webu vytváříme i webové prezentace

Více informací
komunikacni-intranety
Komunikační intranety

Nabízíme funkční, používaný a „živý" intranet! Možnost efektivní komunikace uvnitř firmy.

Více informací
analyza
Analýza a konzultace

V dnešním on-line světě programování umí kde kdo a hotových řešení je mnoho. Zásadní je, aby to obchodně "fungovalo"! Základem je kvalitní koncept na začátku – neustálá práce a proměny vás udrží před vaší konkurencí, měření, vyhodnocování a neustálá připravenost jsou základy úspěchu.

Více informací
portaly
Portály a extranety

Jedny z našich častých řešení jsou projekty zaměřené na sjednocení přístupu k informacím a službám pro určitou cílovou skupinu přes takzvané „portály".

Více informací
on-line-marketing
On-line Marketing

Můžeme Vám vytvořit kvalitní webovou stránku nebo službu, která udrží návštěvníky, ale to je jen polovina úspěchu. Nechte si od nás vypracovat online marketingovou strategii, která odpovídá vaším cílům a potřebám. Zvolíme vhodné nástroje s ohledem na Vaše finanční a časové možnosti, protože my umíme na Váš web dostat relevantní uživatele s co možná nejvyšší konverzi, protože to je první krok k úspěchu.

Více informací
web-care
Web Care - servis a provoz

Klíčem k trvalé spokojenosti naších stálých klientu je průběžná péče o web či internetovou aplikaci,jelikož je minimálně stejně důležitá jako samotná příprava a vývoj. Jen pravidelná údržba, servis, rozvoj a provoz webového řešení je klíčem k jeho obchodnímu úspěchu.

Více informací
mobilni-sluzby
Mobilní služby

Mobilní telefony, tablety a další přenosná zařízení jsou stále chytřejší a schopnější. Začínají se hlásit o své místo v on-line světě a diktovat si své vlastní potřeby a standarty. Ať už řešíte reklamu či internetovou aplikaci není radno na tito zařízení zapomínat.

Více informací
technicke-konzultace
Technické konzultace

Odpovíme a poradíme Vám ve všech Vaších dotazech, ať už se jedná o začlenění řešení od Wi do vlastní ICT infrastruktury, přes otázky tykající se výkonu, škálovatelnosti a maximální dostupnosti, až po nasazení webového projektu do cloudu. Vy se ptáte, my odpovídáme.

Více informací
   
   

Kontakt

phone TELEFON
+420 222 266 666

email EMAIL
info@web-integrator.cz
address Wi s.r.o.
Podkovářská 674/2
Praha 9, 190 00
fb DIČ: 29141231
DIČ: 29141231