wi-01

Analýza a konzultace

V dnešním on-line světě jde čím dál tím méně o technologie a "programování" – hotových řešení je spousta a umí to kdekdo. Zásadní je, aby to obchodně "fungovalo"! Základem je kvalitní koncept na začátku – ale jen průběžná další práce, měření, vyhodnocování a neustálé "broušení pily" vás udrží o krok před konkurencí.

Ve Wi umíme "vyrobit" téměř vše. Díky mnoha létům zkušeností je tu i mnoho specialistů, kteří umí říci CO, JAK, PROČ a PRO KOHO vyrobit, jak měřit a vyhodnotit, že se to neprovádí zbytečně, ale úspěšně.

Toto konzultační a analytické know-how přirozeně přinášíme do všech našich projektů, které realizujeme, ale klientům jej nabízíme i ve formě samostatných služeb. Může jít o jednorázové analýzy stavu či konzultaci/oponenturu určitého záměru, nebo o průběžnou a dlouhodobou konzultační spolupráci k dosažení dohodnutých cílů (často i s naší odměnou závislou na reálně dosaženém výsledku).

Oblastí v dnešním on-line světě existuje nepřeberné množství, silní a kompetentní se cítíme především v těchto oblastech:

  • Feasibility study záměru "on-line projektu"
  • Realizace detailního konceptu webu/portálu/projektu (od definici cílovek, cílů, metrik jejich měření a hodnocení až po detailní informační a navigační architekturu a SEO a copywriting doporučení)
  • SEO/SEM aspekty – jak existujících, tak vznikajících webů
  • Webové statistiky návštěvnosti a webová analytika běžně za pomoci Google Analytics či Gemius nástrojů, ale nejen jich
  • UX" – user experience a usability/použitelnost řešení a uživatelské testování webů
  • Strategie a možnosti přístupů k prodeji po internetu – e-business proces konzultace a integrace na vnitřní systémy"publishing proces" – konzultace nastavení procesu, práv a workflow pro velké týmy pořizující obsah, ať již v intranetech či u velkých korporátních prezentací

Detaily k jednotlivým konzultačním a analytickým službám najdete v příslušných podstránkách této sekce.

Kontakt

phone

TELEFON
+420 731 407 301 

email EMAIL
info@web-integrator.cz
address Wi s.r.o.
Na Žertvách 34
180 00 Praha 8
fb google-plus s-firmy