wi-01

On-line Marketing

Vytvořit kvalitní webovou stránku nebo službu, která na webu udrží návštěvníky, je jen polovina úspěchu. Skutečné umění je na stránku relevantní uživatele s co možná nejvyšší konverzí dostat. Nechte si vypracovat on-line marketingovou strategii na míru Vašimcílům a potřebám. Spolu zvolíme vhodné nástroje v závislosti na Vašich finančních a časových možnostech a naplánujeme, jak si takové uživatele získat a udržet.

Co Vám můžeme nabídnout?

On-line marketing je souborem internetových nástrojů a metod k realizaci marketingových kampaní. Nejmocnějším nástrojem jsou bezesporu firemní či produktové webové stránky. Komplexní marketingová komunikace se však neobejde bez dalších neméně důležitých nástrojů jak úspěch produktu nebo společnosti na internetu podpořit. V současné době je provázanost s off-line marketingovými aktivitami nezbytností a pro mnohé projekty může být i mnohem levnější a účinnější metodou, jak se zviditelnit či přilákat zákazníky.

„Díky dlouholetým zkušenostem s projekty našich klientů jsme připraveni odpovědně připravit a naplánovat komplexní on-line marketingovou kampaň postavenou na pečlivě vybraných nástrojích. Pomůžeme Vám nejen kampaň realizovat, ale i díky předem nastaveným metrikám měření úspěchu i vyhodnotit její úspěšnost.“

— Ondřej Štěpánek, MA, managing director

Díky neustálému vývoji technologií se i nástroje a metody on-line marketingu neustále přetváří a vyvíjejí. Doby, kdy k dobrému marketingu na internetu stačila pouhá sada statických bannerů již jsou dávno pryč. Současný marketing využívá nových možností a formátů. Samozřejmostí je využití médií jako video, návaznost na sociální sítě či mobilní marketing.

vyhledavace

Cíle on-line marketingu

 • Oslovení cílových skupin a cílená komunikace s nimi
 • Budování a posilování značky na internetu
 • Přilákání, udržení a zvyšování návštěvnosti na internetu
 • Realizace obchodu on-line
 • Snižování nákladů na off-line marketing a efektivnější komunikaci

Nástroje on-line marketingu

 • Produktové a firemní webové stránky
 • E-shopy
 • Microsites
 • Edukativní weby
 • E-mail marketing
 • SEO optimalizace
 • SEM
 • Bannery
 • Blogy a účast v diskuzních fórech
 • Výměnné reklamní systémy
 • Zápisy do katalogů
 • Věrnostní kluby a bonus programy
 • PR na internetu
 • Soutěže, ankety, průzkumy…

Snímek obrazovky 2013-09-06 v 18.31.53

Vybrali jste vhodné nástroje, rozběhli kampaň a teď si mnete ruce a čekáte co se bude dít? Po skončení kampaně pak hledíte do Google Analytics, jste šťastní, jak se Vám zvedla návštěvnost, ale z obchodního oddělení hlásí stále stejné obraty? Klíčovým momentem je totiž už tvorba marketingového plánu a strategie. V současné době se více než kdy jindy dbá především na to, aby byla přímá vazba vynaložených prostředků na zvýšení konverzí (potažmo obratu). Rádi Vám proto pomůžeme přesně vydefinovat cíle a stanovit metriky tak, abyste na konci kampaně měli jasný přehled o tom, kolik jste vynaložili peněz a kolik se Vám jich vrátilo, nebo ještě lépe přibylo.

Banery

Ačkoliv klasické bannerové kampaně patří k nejstarším typům reklamy na internetu, stále mají na trhu internetových reklamních formátů své místo. Uměním se tak stává vymyslet takový formát, který uživatele zaujme.

E-mail marketing

Máte problém s věrností návštěvníků? Prodáváte úzkoprofilové zboží, takže je těžké se trefit do aktuální potřeby uživatelů, kteří na Váš web přijdou poprvé? Nečekejte, že si Vaši návštěvníci za půl roku ještě vzpomenou, kde Váš produkt viděli. Budujte si věrnost návštěvníků a zvyšujte jejich konverzi prostřednictvím opravdu účinné e-mail marketingové strategie. Naučíme Vás využívat potenciálu e-mailingových sdělení a zrealizujeme pro Vás skutečně efektivní kampaň.

PPC kampaně

PPC kampaně představují jednu z nejlépe měřitelných forem reklamy na internetu. Jsou rychlou a účinnou formou reklamy s potenciálem zaujmout opravdu relevantní uživatele díky výborným možnostem cílení a možnosti bleskových úprav v průběhu kampaně. Jsou vhodnou volbou pro všechny, kteří chtějí mít jistotu skutečně efektivních investic na on-line propagaci.

SEO/SEM

Slavnostně jste spustili novou prezentaci, ale uživatelé Vás marně hledají? Nově spuštěnou prezentací naše práce rozhodně nekončí. Nejdůležitějším cílem každé kvalitní prezentace po spuštění je její snadná dohledatelnost nejen uživatelem, ale také vyhledávacími roboty. Jak se na přední místa vyhledávání dostat? Jak zajistit vzrůstající návštěvnost? Nejen o tom je SEO (Search Engine Optimization) a SEM (Search Engine Marketing).

Sociální sítě

Vstávají Vám vlasy hrůzou, když slyšíte slovo Facebook? Opakujete všem do nekonečna, že vy tam mít profil prostě nebudete? A nebo jste naopak fanatický "sociál" se vším všudy a trávíte na sociálních sítích polovinu života či přímo pracovní doby? Ať už si o sociálních sítích myslíte cokoliv, realitou je, že většina internetové populace je spíše tím druhým případem. Sociální sítě se stávají fenoménem doby a bylo by škoda z jejich popularity nevytěšit maximum i pro sebe.

Virální marketing

Také si říkáte, že je neskutečné, na jaké blbosti mohou lidé přijít a ještě je rozesílat e-mailem všem svým známým. A co teprve, kdybyste věděli kolik z těchto zábavných fotomontáží či videí je ve skutečnosti tvorbou kreativců z internetových agentur? To byste pak také každý takový e-mail raději hned smazali. Naštěstí většina běžných uživatelů si tento fakt nikdy neuvědomí a ochotně šíří povedená dílka světem internetu dál. Tak co? Dal by se i Váš produkt takhle prodat?

Kontakt

phone

TELEFON
+420 731 407 301 

email EMAIL
info@web-integrator.cz
address Wi s.r.o.
Na Žertvách 34
180 00 Praha 8
fb google-plus s-firmy