wi-01

Webové prezentace

Ano děláme weby, také…

Webové prezentace, které vytváříme, jsou různorodé – od produktových microsites, přes korporátní prezentace pro malé a střední společnosti až po velké portály. Všechny naše projekty ale spojuje několik postupu, které vždy dodržujeme.

Důraz na přípravu zadání. Informační architektura, wire-frames, funkční popis - vše detailně s klientem probereme a vysvětlíme mu veškeré dopady případných variant řešení. Vždy navrhujeme variantu vhodnou pro splnění cílů klienta.

Kvalita grafického návrhu. Přesto, že hodnocení kvality grafického návrhu je vždy subjektivní, si zakládáme na „řemeslné“ kvalitě výstupů a shodě s požadavky klienta. Již ve fázi návrhu je brán ohled na cílovou skupinu, navrženou architekturu, CID klienta, přístupnost a uživatelskou přívětivost. Naše grafické návrhy respektují technická omezení webové grafiky.

Podoba výstupního HTML kódu. Máme přísné interní standardy na kvalitu výstupního HTML kódu, které respektují specifika jednotlivých prohlížečů, mezinárodní standardy přístupnosti a validitu. Samozřejmostí jsou také tiskové varianty výstupního kódu stránky.

Využití CMS Wi life. Všechna naše řešení stavíme na vlastním Content Management Systému. CMS wi life umožňuje flexibilně spravovat strukturu a obsah prezentace, ale je také základním frameworkem pro naše vývojáře. Díky své otevřenosti je možné jej rozšiřovat o specifické potřeby konkrétních projektů.

Vývoj funkcionality dle zadání klienta. Díky využití zkušeností z divize SYSTEMS jsme schopni realizovat i rozsáhlé funkční celky s využitím postupů a pravidel z oblasti softwarového inženýrství. Tyto části vždy dodáváme v dohodnuté kvalitě, termínu a ceně.

Řízení projektu. Zkušený projektový manažer, schopný uřídit projekt a pomoci klientovi s koordinací práce na jeho straně, je samozřejmostí. Na projekt vždy dosadíme pracovníky se zkušeností s daným typem řešení. Neučíme se na klientech!

Zajištění provozu. Výsledek projektu jsme schopni provozovat na našich hostingových serverech, případně nabídnout variantu dedikovaných serverů. Často realizujeme projekty na infrastruktuře klienta. Servis nabízíme jako garantovaný – prostřednictvím služby Webtenance® – sami si můžete zvolit, jakou garanci a jaký rozsah servisu je pro Váš projekt nejlepší.

Veškerá naše činnost směřuje k dlouhodobému partnerství s klientem, což potvrzují naše reference u klientů, se kterými spolupracujeme od založení firmy v roce 1998.

 

Jako webový integrátor zajistíme celý proces vývoje prezentace, v případě nutnosti včetně koordince dodávek od našich partnerů.

 

Kontakt

phone

TELEFON
+420 731 407 301 

email EMAIL
info@web-integrator.cz
address Wi s.r.o.
Na Žertvách 34
180 00 Praha 8
fb google-plus s-firmy