wi-01

CZ Interiéry

CZ  Interiéry
Klient: CZ Interiéry s.r.o.
Datum: 2013

Společnost CZ interiéry s.r.o. s mnoha zkušenostmi, smyslem pro detail, řemeslné zpracování a kvalitu, se specializuje na zakázkovou výrobu a kompletní realizaci veškerých interiérů na klíč.
Ke každému zákazníkovi zaujímá individuální přístup.

CZ interiéry realizuje všechny tipy interiéru od bytových jader a bytů, po komerční prostory. Provádí všechny práce spojené s přestavbou nebo realizací nového interiéru. (Zpracování materiálu na zakázku, dovoz materiálu, bourací práce, likvidace odpadů, dohled nad stavbou atd..)
Dále nabízí - projekční a inženýrskou činnost, vizualizaci ve 3D elektronické podobě, ukázky interiéru pro Vaši lepší představu, či zpracování vašich návrhů, také širokou škálu bytových doplňků a spotřebičů.
Za Vás vyřídí vše co je potřeba k realizaci Vaší zakázky: Vyřízení stavebního povolení nebo ohlášení. Obstarání vyjádření dotyčných orgánů státní správy, které požaduje stavební úřad a vše nezbytné k začátku a hladkému průběhu vašeho projektu.
Nabízí jedinečné 3D elektronické knihovny s největším sortimentem zboží v ČR, které jsou neustále aktualizované, pro jasnou představu klienta vzhledu a všech vlastností zakoupených produktů.

Kontakt

phone TELEFON
+420 222 266 666

email EMAIL
info@web-integrator.cz
address Wi s.r.o.
Podkovářská 674/2
Praha 9, 190 00
fb DIČ: 29141231
DIČ: 29141231