wi-01

GPA GolfTour 2011

GPA GolfTour 2011
Klient: GPA GOLF TOUR
Datum: 2011

Hlavním a dlouhodobým cílem GPA GOLF TOUR je vytvořit amatérským hráčům kvalitní golfovou celoroční soutěž, partnerům kvalitní a profesionální prezentaci, resortům partnerství kvalitního golfového promotéra.

Cíle projektu

Vytvořit komunitní Golfový portál sloužící pro hráče a partnery amatérské GPA olfTour.

Popis řešení

Po základní analýze požadavků a současného stavu internetové prezentace klienta, byl celý vývoj tohoto rozsáhlého projektu rozdělen do tří fází.

V první, spouštěcí fázi, byla klíčová přesná konfigurace internetové prezentace, nastavení její správy, funkcionalita novinek, fotogalerii a aktuálních zpráv z hřišť a turnajů.

Další, rozsáhlejší fáze budou více zaměřené na komunikaci mezi jednotlivými hráči a pořadatelem celé tour.

Výsledek

Řešením je rozsáhlá, designově velmi lákavá, přesto však „golfově čístá“ a dodržující přesné CID, prezentace golfové tour nabízející komplexní možnosti její správy a téměř neomezené možnosti v dalších rozšiřování. Vkládání novinek, aktuálních zpráv z hřišť – včetně rozsáhlých fotogalerií z turnajů, multimediální videoprezentace a v neposlední řadě kompletní uživatelský profil – karta hráče – posunují projekt na silný a sofistikovaný systém nejen pro prezentace samotné soutěže, ale i pro další komunikaci mezi pořadateli, hráči a partnery celého projektu.

Ukázky reference

gpa

Kontakt

phone TELEFON
+420 222 266 666

email EMAIL
info@web-integrator.cz
address Wi s.r.o.
Podkovářská 674/2
Praha 9, 190 00
fb DIČ: 29141231
DIČ: 29141231