wi-01

Unaconsulting

Unaconsulting
Klient: UNA consunting
Datum: 2013

Společnost U.N.A. consulting se specializuje na služby spojené s vedením účetnictví již od roku 2006.

VEDENÍ ÚČETNICTVÍ A PERSONALISTIKA
Zajišťujeme komplexní vedení účetnictví, včetně zajištění auditu, odklad podání daňového přiznání, daňového poradenství daňovým poradcem, vedení daňové evidence atd. Personalistika a mzdy jsou naší druhou specializací v rámci účetnictví.
Účetní doklady si vyzvedneme přímo u Vás a po včasném zpracování je zase dodáme zpět. Vy tak můžete svůj čas využívat především ke své podnikatelské činnosti.

V rámci účetního poradenství poskytujeme i odborné konzultace v oblasti metodiky účtování, vytváření účetních směrnic, zavedení a nastavení účetních systémů, případně průběžné nebo jednorázové kontroly účetních postupů.
Na základě Vašich potřeb a požadavků zajišťujeme individuální řešení, které Vám bude plně vyhovovat a následně dohodneme cenu závislou na rozsahu námi poskytnutých služeb.

Zpracování účetnictví
Účetnictví a mzdy zpracováváme v profesionálním softwaru Helios Orange, který umožňuje evidenci účetnictví od zadání prvotních stavů po podání daňového přiznání.. Pracujeme také s jeho manažerským rozhraním. V rámci údržby dat a zamezení jejich poškození či ztrátě, provádíme každý den zálohu na externí disky. Vaše data jsou tak kdykoli k dispozici a v bezpečí.

Kontakt

phone TELEFON
+420 222 266 666

email EMAIL
info@web-integrator.cz
address Wi s.r.o.
Podkovářská 674/2
Praha 9, 190 00
fb DIČ: 29141231
DIČ: 29141231